Hlavní navigace

Prima TV dnes představila jarní vysílací schéma

10. 2. 2009
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
10. 2. 2009

Televize Prima dnes na tiskové konferenci představila své jarní programové schéma. To by mělo být podle české komerční dvojky a generálního ředitele Marka Singera oddechové možná i právě kvůli finanční krizi. Určitě se musíme posílit o víkendu, proto připravujeme na tuto dobu dvě novinky, konstatoval Singer. Programový ředitel Gordon Lovitt řekl, že strategie jsou dvě věci. Existující formáty zůstanou a struktura bude pokračovat z podzimu i na jaře.

Ve všední dny bude pondělí až čtvrtek věnovat vlastní tvorbě, od deseti večer pak budou akviziční seriály. Příští pondělí ve 21:20 začíná na Primě druhá řada soutěže Nic než pravda. Prima slibuje více dramatických příběhů a vůbec poprvé uvidí diváci soutěžit partnerské dvojce. Na úterý od 24. února nachystala komerční dvojka nový formát Nahá jsi krásná. Jde o anglický formát How To Look Good Naked. Cílem je pomáhat ženám zvyšovat sebevědomí.

Ve středu bude pokračovat Top Star magazín. Každý čtvrtek ve 21:20 bude od 5. března vysílán formát Ano, šéfe!. Půjde o pořad o české gastronomii, který si klade velké cíle. Poodhalí, co se děje za dveřmi kuchyně a bude po dobu jednoho týdne kuchaře učit v restauracích vařit a také poradí šéfům, jak v daném podniku situaci zlepšit. Ze seriálů se dočkají diváci např. premiérové řady seriálu Chirurgové.

ebf 24 - tip duben

Víkend by chtěla Prima posílit, a to např. filmy Bokovka, Superman se vrací nebo Syriana. Chystá se nový pořad Jak se staví dům (obměněná forma Jak se staví sen). Moderovat ho bude opět Pavel Cejnar. Půjde o první stavební show ze skutečného života. Před zraky diváků u televizních obrazovek budou mít tři dvojce možnost designově a stavebně zařídit dům. Každá dvojce bude mít přitom svého patrona. Dalším pořadem bude show Nepodceňuj blondýnky. Půjde o vědomostní a zábavnou soutěž, která bude vysílána každý pátek od 20 hodin. Pořad by měl vyvrátit mýty o blondýnkách.

Vím, cos dělal v pátek bude novou zábavnou show, kterou bude Prima vysílat v neděli ve 20 hodin. Televize ho bude vysílat jako první a v soutěži půjde o to, že účastnici budou hypnotizování a uvěří, že věci, které jsou v příkrém rozporu s jejich myslí, budou moci dělat. Soutěžící bude do stavu hypnózy uveden na jeden den, a po jejím konci si nebude nic pamatovat. O několik dnů později bude muset soutěžící ve studiu zrekonstruovat svůj den, kdy byl v hypnóze. Moderátorem bude Lukáš Hejlík.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).