Hlavní navigace

Prima utlumuje spolupráci se Stream.cz, nově ji naopak navazuje Nova

9. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 9. 2011

Na internetové televizi Stream.cz se přestaly objevovat některé pořady televize Prima. Přesněji řečeno, Prima na ni přestala umisťovat nové podzimní díly vybraných formátů, jako je Show Jana Krause, Ano, šéfe! nebo Partička. Server DigiZone.cz na to upozornil čtenář Lukáš Moulis a informaci potvrdila mluvčí Primy Jana Mrákotová. Testujeme řadu možností, jak doručit obsah k divákům, jednou z nich je i posílení vlastního videoarchivu. Naše spolupráce se Stream.cz dál pokračuje. O všem budeme nadále informovat, odpověděla mluvčí Primy na dotaz DigiZone.cz.

K TÉMATU: Show Jana Krause míří i na YouTube. Včetně bonusů, co nebylo v televizi

Prima už před týdnem informovala o založení speciálního kanálu pořadu Show Jana Krause na největším světovém videoportálu YouTube.com, jemuž Stream.cz na českém trhu konkuruje. Oproti dosavadní praxi pak začala na YouTube nabízet i bonusy ve formě částí pořadu, které se nedostaly do vysílání. Na rozdíl od archivu pořadů na Stream.cz ale YouTube nabízí každý díl Show Jana Krause rozdělený na více částí – samostatně úvod pořadu a pak zvlášť každého hosta (zřejmě kvůli pozdějšímu nasazení videoreklamy).

Marketing Meeting balicek

ČTĚTE TAKÉ: Internetovou televizi Stream.cz zcela ovládnul Seznam, Petana ji prodal

Přerušení spolupráce se Stream.cz se netýká zpravodajských pořadů Primy, které se na této internetové televizi objevují nadále. U některých pořadů, jako je třeba čtvrtá řada Ano, šéfe!, však jsou na Stream.cz pouze upoutávky a Prima umisťuje celé díly pouze do svého vlastního videoarchivu na webu www.iprima.cz. K odklonu Primy od Stream.cz dochází v době, kdy na tuto internetovou televizi zkušebně umístila konkurenční Nova první díl svého krimiseriálu Expozitura, která jej poskytla majiteli Stream.cz, portálu Seznam.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).