Hlavní navigace

Prima kino uvede Smrtonosnou zbraň 2 i Nebezpečnou rychlost

13. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
13. 8. 2009

Televize Prima poutá na další snímky ve svém víkendovém bloku Prima kino. V pátek naváže na kriminální příběh z předchozího týdne. O novinkách nás informoval PR koordinátor Filip Sychra. V pátek od 22.10 se na obrazovkách Primy opět objeví bláznivý policejní pár v akci, a to ve Smrtonostné zbrani 2. Diváci se mohou těšit na herecké výkony Dannyho Glovera a Mela Gibsona v hlavních rolích, uvedl v tiskové zprávě.

ebf - partner 1

V sobotu přijde na řadu klasika v podání Sandry Bullock. Skvěle hodnocený film Nebezpečná rychlost se začíná v sobotu od 20.00. Sandra Bullock prokáže své řidičské schopnosti a spolu s Keanu Reavesem se bude snažit zachránit ostatní cestující před výbuchem bomby v autobusu.

V neděli si může divák od akčních scén odpočinout a od 22.15 se ponořit do atmosféry Havany, jíž se kdysi říkalo nejerotičtější město na světě, dodává Sychra. Dramatický a dobrodružný snímek s Robertem Redfordem coby s vypočítavým hráčem pokeru a s krásnou Lenou Olin, která zaplete každému hlavu, natočil uznávaný režisér Sydney Pollack.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).