Hlavní navigace

Prima v létě zopakuje Obchoďák, nasadí ho na pondělky a středy místo Cest domů

30. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Letní přestávku nejsledovanějšího seriálu Primy vyplní první a dosud poslední řada příběhu z obchodního centra, od které si televize přede dvěma lety slibovala další nekonečný seriál

Necelé dva roky po premiéře vytáhne televize Prima z archivu původní seriál Obchoďák, kterým chtěla na podzim 2012 konkurovat krimisériím Novy o pondělních a středečních večerech. Podle předběžných programových plánů pro 25. týden letošního roku jej nasadí během letní přestávky místo Cest domů – právě o pondělcích a středách od 20:15. Na obrazovku se tak znovu dostane projekt, který rozhodně neměl skončit první řadou a Prima s ním měla velké plány. Výsledky sledovanosti premiérového nasazení ale televizi donutily další natáčení Obchoďáku odpískat.

MM socky3

K TÉMATU: Televize Nova nasadí od konce května reprízy kriminálního seriálu Expozitura

Reprízované díly Obchoďáku se na Primě objeví od 16. června a vyplní tak letní sezónu, která se slabší z hlediska prodeje reklamních časů, takže se v ní příliš nevyplatí investovat do výroby a vysílání premiérových dílů seriálů. Reprízovou strategii pro léto chystá i konkurenční Nova, která od června nasadí na páteční večery od 20:20 reprízu původního krimiseriálu Expozitura, jehož druhou řadu aktuálně natáčí. Expozitura se na obrazovku vrátí tři roky po své premiéře, novou druhou řadu by televize mohla nasadit již letos na podzim nebo na jaře 2015.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.