Hlavní navigace

Prima vrátí na obrazovku původní verzi seriálu Dallas, nabídne ho na Primě love

17. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někdejší kult seriálu Dallas oprášila na začátku letošního roku televize Nova, která nabídla jeho nové zpracování. Po počátečním nadšení diváků ovšem rychle přišel o publikum.

Na české obrazovky se od 25. dubna vrátí původní verze seriálu Dallas z let 1978 až 1991. Od tohoto data ho bude vysílat každé odpoledne v 16:20 Prima love. Vyplývá to z programových plánů televize. Prima už tuto novinku promuje také on-air, tedy přímo ve svém vysílání. Legendární americký seriál se vrací na vaše obrazovky! Členové bohaté rodiny Ewingů bojují mezi sebou o vládu nad naftařským impériem i proti nekalým praktikám konkurence, uvádí program Primy love od 17. týdne.

MMF24

Z ARCHIVU: Nova stáhne Dallas z prime time, od příštího týdne ho nahradí filmy a Kriminálkou Anděl

Kult Dallasu, který byl na českých obrazovkách patrný především v 90. letech, oživila nedávno konkurenční TV Nova. Ta koupila jeho novou verzi z loňského roku a na obrazovky ho uvedla začátkem letošního roku. Kromě Larryho Hagmana, Patricka Duffyho a Lindy Gray už byla sestava kompletně obměněná. Dallas startoval úspěšně. Jeho první díl si pustilo 1,051 milionu dospělých diváků při podílu 25,3 %, ale počáteční nadšení publika rychle opadlo. Poté, co jeho sledovanost klesla pod 600 tisíc diváků, se „odporoučel“ do podvečera před Televizní noviny.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).