Hlavní navigace

Prima zabodovala minulé úterý s Příšernou tchýní

2. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 1. 2008

Nebývá obvyklé, že se televizi Prima podaří zvítězit ve sledovanosti nad Českou televizí a Novou, minulý týden v úterý se tak ale stalo. Film Příšerná tchyně s Jennifer Lopezovou, kterou nasadila komerční dvojka ve večerních hodinách, měl v době svého vysílání sledovanost 33,92 % všech diváků, kteří byli u televizní obrazovky. Konkrétně šlo o 1 139 tisíc lidí v cílové skupině 15+. Nova se musela smířit s 32,44 %, ČT1 se 17,13 % a ČT2 s 2,75 %. Vyplývá to z průzkumu ATO – MEDIARESEARCH.

BRAND

Úspěchem této televize, o kterém už jsme psali, byly i její 1. zprávy z devětadvacátého prosince. Primě se poprvé podařilo v přímém souboji s Českou televizí zvítězit nad konkurenční zpravodajskou relací Události. Zatímco 1. zprávy sledovalo 1,017 milionu diváků starších patnácti let, Události ve stejné době naladilo v průměru 982 tisíc diváků.

Prima TV už dnes uvede na své obrazovce první programovou novinku toho roku. Půjde o společenský magazín TOP STAR, který bude věnovaný především světu celebrit. Ve čtvrtek pak komerční dvojka chystá na obrazovky dlouho očekávaný populární americký seriál Hrdinové (Heroes), na který dokonce běží spoty i v některých multikinech.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).