Hlavní navigace

Prima začala natáčet seriál O mé rodině a jiných mrtvolách

22. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 9. 2011

UVNITŘ FOTO V novém seriálu O mé rodině a jiných mrtvolách scénáristky Haliny Pawlovské, jehož první klapka padla 18. září, se objeví například Ivana Chýlková, Naďa Konvalinková, Iva Janžurová nebo Marian Labuda. Kdy bude mít premiéru, zatím televize Prima, na které se v budoucnu objeví, neprozradila, jasný už je však alespoň jeho děj. Ten divákům má představit jednu velmi netradiční rodinu.

K TÉMATU: Prima si zaregistrovala sitcom Pawlovské O mé rodině a jiných mrtvolách

MM_SS3

Prima k novému seriálu uvedla, že se diváci mohou těšit na nepříliš úspěšnou jazzovou zpěvačku Kristýnu, která žije naopak s velmi úspěšným psychiatrem Lubošem. Spolu mají dvě děti – nemluvného syna Petra a rebelku Veroniku. Celý obrázek spokojené rodiny pak mají dokreslit ještě dvě babičky – věčně mladá Klementýna a kartářka Marta. Mezi trumfy seriálu by měly patřit humor, který do něho prostřednictvím scénáře vnese Halina Pawlovská, a střet několika generací.

Prima natáčí nový seriál podle scénáře Haliny Pawlovské. (Foto: Prima)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.