Hlavní navigace

Prima začne vysílat nový seriál Všechny moje lásky, Veronika Žilková nahradí Vinaře

Lukáš Polák

Původně se měla v hlavní roli objevit někdejší První dáma Dagmar Havlová, která se však nakonec rozhodla s tvůrci nepodepsal smlouvu kvůli nárokům na jejího jména a osobnostních práv.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Prima začne od 25. ledna vysílat v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, nový seriál Všechny moje lásky. Vyplývá to z definitivních programových plánů na čtvrtý týden letošního roku, které dnes dopoledne mediální skupina zveřejnila na svém FTP serveru. Všechny moje lásky se objeví ve vysílání od 20:15, tedy ve stejném programovém okně, kde byli do konce loňského roku vysíláni velice úspěšní Vinaři. Hlavní roli si zahraje Veronika Źilková. Zajímavostí přitom je, že původně se v ní měla objevit Dagmar Havlová. Té odmítla podepsat s tvůrci smlouvu poté, co odmítla finální znění v části dokumentu věnované nárokům na užití jejího jména a osobnostních práv.

Diners Vánoce2019

K TÉMATU: Prima musí přeobsadit seriál Všechny moje lásky, Dagmar Havlová odmítla smlouvu

Bez ohledu na události, jež prožijeme, v nás především zůstanou vzpomínky na osoby, které nám byly vždy nejblíže. Po životním zvratu se Marie ocitá ve fázi bilancování, co bude dál, láká v anotaci k novému seriálu televize Prima, která ho charakterizuje jako „ze života“. Veronika je skvělá herečka a víme, že právě ona je tou prvotřídní hereckou osobností, která dokáže skloubit humorné i dramatické momenty v krásné hlavní roli Marie, uvedl programový ředitel FTV Primy Roman Mrázek. V dalších rolích se objeví mimo jiné Jan Šťastný, Jan Hrušínský, Karel Heřmánek, Jiří Štěpnička nebo Miroslav Vladyka. Seriál Všechny moje lásky pro Primu produkovala společnost Orbis Pictures film.