Hlavní navigace

Prima začne vysílat třetí řadu seriálu Hrdinové

14. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
14. 5. 2010

Třetí řadu amerického seriálu Hrdinové (Heroes) nabídne již brzy svým divákům druhý program televize Prima, kanál Cool. Vyplývá to z programových plánů stanice pro příští měsíc. Informaci potvrdila serveru DigiZone.cz mluvčí Primy Jana Kocová. Je to skutečně tak. První díl třetí řady uvedeme v pátek 4. června ve 21:20, konstatovala Kocová.

Vysílání jedné z posledních řad stále ještě populárního amerického seriálu bude předcházet speciál Hrdinové v Americe, který fanouškům připomene, co se stalo v uplynulých dvou sezónách a nabídne pohled na jednotlivé postavy a přípravu zvláštních efektů u některých scén. Pravidelně bude tento seriál vysílán v pátek po pořadu Top Gear. Opakování každého v pátek premiérově odvysílaného dílu je plánováno na následující den dopoledne. Prima uvažuje také o vysílání čtvrté řady, která nedávno skončila v USA.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).