Hlavní navigace

Prima zintenzivňuje přípravy na uvedení nového seriálu Modrý kód

3. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ GALERIE A VIDEO – Od pondělí 6. března uvidí diváci televize Prima medailonky hlavních protagonistů seriálu včetně odborných zdravotnických poradců, kteří se na jeho přípravě podíleli.

Na seriálu Modrý kód spolupracují se scénáristy i odborní poradci ze špičkových nemocnic a někteří z nich budou také představeni v chystané části promo kampaně. Seriál režisérů Libora Kodada, Vojtěcha Moravce a Jiřího Chlumského se natáčel nejen v prostředí televizních ateliérů, ale také přímo v nemocnicích – na domovských pracovištích zapojených lékařů. Do pražské nemocnice Motol také Prima svolává na čtvrtek 9. března tiskovou konferenci, kromě data uvedení a dalších podrobností k seriálu Modrý kód představí také minimálně jednu další jarní programovou novinku.

PSALI JSME: V neděli začne Prima ve vysílání propagovat seriál Modrý kód

Řada v seriálu popisovaných případů by měla vycházet ze skutečnosti. Prima chce co nejvyšší míru opravdovosti dodržet i v rámci kampaně k seriálu, která se natáčela i přímo v nemocnicích, kromě zmíněné Fakultní nemocnice Motol se za plného nemocničního provozu natáčelo také v pražské porodnici U Apolináře, která spadá pod Všeobecnou fakultní nemocnici. 

CIF23

Na obrazovkách se budou ve dvacetivteřinových medailoncích od pondělí 6. března střídat hlavní hrdinové seriálu, tedy Renata Všetečková a její alter ego Sabina Laurinová jako vrchní sestra Marie Černá, doktorka Darina Krutinová a Eva Josefíková v roli lékařky Lucie Krutinové a v neposlední řadě doktor Marek Dvořák, jehož alter egem je Marek Němec, který v seriálu ztvární lékaře Davida Hofbauera.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).