Hlavní navigace

Prima zintenzivňuje přípravy na uvedení nového seriálu Modrý kód

Autor: FTV Prima
Jan Brychta

UVNITŘ GALERIE A VIDEO – Od pondělí 6. března uvidí diváci televize Prima medailonky hlavních protagonistů seriálu včetně odborných zdravotnických poradců, kteří se na jeho přípravě podíleli.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na seriálu Modrý kód spolupracují se scénáristy i odborní poradci ze špičkových nemocnic a někteří z nich budou také představeni v chystané části promo kampaně. Seriál režisérů Libora Kodada, Vojtěcha Moravce a Jiřího Chlumského se natáčel nejen v prostředí televizních ateliérů, ale také přímo v nemocnicích – na domovských pracovištích zapojených lékařů. Do pražské nemocnice Motol také Prima svolává na čtvrtek 9. března tiskovou konferenci, kromě data uvedení a dalších podrobností k seriálu Modrý kód představí také minimálně jednu další jarní programovou novinku.

PSALI JSME: V neděli začne Prima ve vysílání propagovat seriál Modrý kód

Řada v seriálu popisovaných případů by měla vycházet ze skutečnosti. Prima chce co nejvyšší míru opravdovosti dodržet i v rámci kampaně k seriálu, která se natáčela i přímo v nemocnicích, kromě zmíněné Fakultní nemocnice Motol se za plného nemocničního provozu natáčelo také v pražské porodnici U Apolináře, která spadá pod Všeobecnou fakultní nemocnici. 

KL-tip-hlasovani2019

Na obrazovkách se budou ve dvacetivteřinových medailoncích od pondělí 6. března střídat hlavní hrdinové seriálu, tedy Renata Všetečková a její alter ego Sabina Laurinová jako vrchní sestra Marie Černá, doktorka Darina Krutinová a Eva Josefíková v roli lékařky Lucie Krutinové a v neposlední řadě doktor Marek Dvořák, jehož alter egem je Marek Němec, který v seriálu ztvární lékaře Davida Hofbauera.