Hlavní navigace

Prima Zoom ode dneška přidává jednu hodinu premiér, vysílá už 24 hodin denně

6. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Premiérový blok dokumentů ode dneška začíná v 18:00 a končí ve 22:00 hod., dosud jej Prima Zoom dávala od 20:00 do 23:00 hod. Večery už nebudou monotematické.

Dva dvouhodinové tematické bloky premiérových dokumentů místo jednoho tříhodinového začíná ode dneška vysílat čtvrtý kanál Primy, dokumentární stanice Prima Zoom. Premiérové dokumenty budou nově začínat již v 18:00 hod. a končit ve 22:00 hod. Premiéry se navíc zaměří hned na dva tematické okruhy místo jednoho: dva dokumenty vysílané od 18 do 20 hodin se budou věnovat jednomu tématu a další dva od 20 do 22 hodin jinému. Prima Zoom zároveň rozšiřuje vysílání na 24 hodin denně. Dosud vysílala 18 hodin.

ICTZ23

K TÉMATU: Prima Zoom přejde od 6. května na celodenní vysílání, nabídne o hodinu více premiér

Mimo premiérová okna nabídne dokumentární kanál Primy reprízy, a to hned 20 hodin denně rozdělených po dvou dvouhodinových blocích. Do konce minulého týdne Prima Zoom vysílala od osmé hodiny ráno do dvou hodin v noci, poté se na obrazovce objevoval monoskop. Rozšíření vysílání souvisí s velkou poptávkou inzerentů po reklamních časech. Všechny kanály Primy jsou od začátku letošního roku doslova přeplněny reklamou, a to i v méně atraktivních nočních časech.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.