Hlavní navigace

Prima zveřejnila program kanálu LOVE pro první týden vysílání

21. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
21. 2. 2011

PROGRAM UVNITŘ Vysílání televize Prima love, nového programu Prima TV zaměřeného na ženské publikum od 15 do 44 let, začne 8. března v 8 hodin ráno animovaným blokem Supermix. Vyplývá to z programového schématu stanice, který má server DigiZone.cz k dispozici. Ještě předtím, od 6 do 8 hodin, bude přecházet dle plánu zpravodajský blok regionálních studií sdružených pod značkou R1.

K TÉMATU: Prima love míří do multiplexu 3, třetí program Primy startuje na MDŽ

Dopoledne se pak diváci dočkají seriálů Kancelářská krysa nebo Kauzy v Bostonu. Objeví se tu však také vědomostní zábavný pořad Nikdo není dokonalý s Jiřím Krampolem. Odpoledne pak přijdou na řadu Chůva k pohledání, Sabrina – mladá čarodějnice, Pět holek na krku, Frasier nebo telenovela Pravá tvář vášně. Hned první den se mohou diváci také těšit na Rodinná pouta, původní seriál Primy, nebo Seznam ex a Ally McBealovou. Večerního času využije stanice pro show Hledá se máma a táta.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Prima love startuje za dva týdny. Má už vlastní webové stránky

Nikdo není dokonalý však nebude jediným původním pořadem, který se na Prima love objeví. Diváci se taktéž dočkají soutěže Nic než pravda, kterou ještě poměrně nedávno prováděl Petr Šiška (aktuálně figuruje jako moderátor Vysoké hry na ČT 1). Na love se logicky objeví i dříve uvedený pořad Nahá jsi krásná. Ten figuruje v programovém schématu ve čtvrtek ve 22:10. Sobotní vysílání začne 10 minut po 10 hodině Klukovinami Toma a Jerryho, nedělní o pět minut dříve tímtéž.

Prima love – první týden vysílání – březen 2011

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).