Hlavní navigace

Primu Love naladí zájemci v multiplexu 3 a na satelitu až od 6. března

3. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
3. 3. 2011

Nový televizní kanál Prima Love, který bude stejně jako televizi Prima a Prima Cool provozovat společnost FTV Prima, bude možné naladit až 6. března, tedy dva dny před jejím startem. Dnes na to upozornila novináře mluvčí stanice Jana Mrákotová. Program bude už od počátku součástí satelitních služeb CS Link, Skylink a T-Mobile televize, v DVB-T (pozemní příjem) ho zájemci najdou v multiplexu 3.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Ředitel televize Prima: program Prima love může být úspěšnější než Cool

Programovou pozici, na které se objeví 8. 3. Prima Love, si můžete naladit v DVB-T síti 3 a na satelitu již 6. března od ranních hodin, a být tak připraveni na tuto novinku v televizním vysílání, uvedla Mrákotová. K tomuto kroku přistupuje Prima proto, jelikož kanál Love může vysílat až od 8. března. To je datum, které je uvedené v licenci. Vysílání, které začne dva dny předtím, tedy bude mít s největší pravděpodobností povahu statické obrazovky s informačním textem a nebude ho tak možné z pohledu legislativy hodnotit jako novou televizní stanici.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).