Hlavní navigace

Přinášíme vám seznam hostů, kteří popřejí TV Barrandov

4. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 1. 2009

Kdo přijde popřát na start nové digitální televize TV Barrandov? Půjde o tváře televizního, muzikálového i filmového nebe. Chybět nebudou např. zlatí slavíci Karel Gott, Lucie Bílá nebo Helena Vondráčková, stříbrní slavíci Ilona Csáková, Petr Muk a Petr Kolář nebo finalisté soutěže Česko hledá Superstar Martina Balogová, Petr Bende, Šárka Vaňková a Sámer Issa. Ze slovenských interpretů dorazí No Name nebo Jana Kirschner.

K TÉMATU: Zahajovací show TV Barrandov slibuje třiašedesát zlatých slavíků

Show, která se bude vysílat z jeviště barrandovského ateliéru, přivítá také dvojnásobnou držitelku Českého lva a osmi cen Týtý Jiřinu Bohdalovou, herce Petra Nárožného, fotografa Jana Saudka nebo hudebníka Ivana Mládka. Dvouhodinovou show v režii Jiřího Adamce uvedou Zuzana Bubílková a Miloš Knor. Diváci se mohou těšit na to, že zazní jak současné hity, tak skladby ze slavných filmů.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Fenič se rozhodl točit pro Barrandov kvůli udržení potenciálu

Pro barrandovskou show bude v ateliéru číslo 6 připraveno jeviště o rozloze tisíc metrů čtverečních a hlediště pro 700 pozvaných diváků. Rozlehlou dekoraci má na starosti věhlasný architekt Michael Klang, který navrhl např. pro Novu budovu zpravodajského News Center. Jeviště a hlediště bude spravovat 30 techniků dva dny, celé tři dny se pak show bude zkoušet. Ve finále show pak zazní píseň „Show Must Go On… TV Barrandov“, kterou pro televizi na hudbu Romana Šandora otextovala Gábina Osvaldová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.