Hlavní navigace

Přišli jste o britskou ITV 1? Existuje levné a jednoduché řešení

Jste mezi těmi diváky, kterým přestal v úterý večer fungovat britský plnoformátový kanál ITV 1 ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV)? Můžete zvolit řešení, které vám k tomuto programu znovu dopomůže a hlavně – je zcela legální. Na pozici 28,2 stupně východně funguje satelitní služba Sky, která má stanici ve své nabídce, díky internetu se k ní můžete dostat i vy.

K TÉMATU: Šok ze satelitu: ITV 1 HD pravděpodobně ukončila vysílání pro Evropu

Na oficiálních e-shopech lze sehnat kartu Freesat from Sky. Ta otvírá za jednorázový poplatek základní nabídku britské satelitní služby, která je ovšem pro českého diváka ořezaná díky tomu, že většina programů se vysílá v takzvaném britském svazku. Do Evropy však šíří svůj signál kódovaný systémem Videoguard například ITV 1 HD, Channel 4 HD, hudební kanál VIVA a další stanice. Jedním z internetových obchodů je například stránka: http://www.in­satinternatio­nal.com/freesat­.php.

IAC19

K TÉMATU: Sledujte britskou ITV 1, nejatraktivnější nekódovaný HD program na satelitu

Objednávka probíhá zcela bez problémů. Při přeshraničním převodu v librách je nutné zadat pouze číslo vaší karty včetně data zahájení platnosti a expirace a bezpečnostní kód uvedený na její zadní straně. Vše probíhá naprosto diskrétně. Zájemce se nemusí bát, že by o peníze na své kartě přišel. Celá operace vás bude stát maximálně okolo 100 liber, tedy přibližně tři tisíce Kč. Tato cena obsahuje i objednávku prostřednictvím kurýrní služby UPS, která doručí zásilku z Londýna do druhého dne.

Našli jste v článku chybu?