Hlavní navigace

Problémy Skype: částečně za ně mohly záplaty od Microsoftu

Jiří Macich ml.

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, proč Skype měl od čtvrtka až do víkendu problémy. Síť byla nestabilní a nedařilo se připojení. Provozovatelé tvrdí, že problém začal hromadným restartem počítačů uživatelů po stažení srpnových záplat pro Windows. Následné opětovné přihlašování do sítě po naběhnutí systému spustilo řetězovou reakci, kterou služba Skype prostě neudýchala. V praxi se ukázala chyba, která neumožnila přejít na scénář, jenž Skype pro takové případy má. Ruce si může mnout konkurence jako…

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, proč Skype měl od čtvrtka až do víkendu problémy. Síť byla nestabilní a nedařilo se připojení. Provozovatelé tvrdí, že problém začal hromadným restartem počítačů uživatelů po stažení srpnových záplat pro Windows. Následné opětovné přihlašování do sítě po naběhnutí systému spustilo řetězovou reakci, kterou služba Skype prostě neudýchala. V praxi se ukázala chyba, která neumožnila přejít na scénář, jenž Skype pro takové případy má. Ruce si může mnout konkurence jako je Gizmo Project, která během výpadku Skypu zaznamenala zvýšený zájem o své služby. Výpadku Skypu se věnuje i dnešní článek Stalo se: Skype padl na ústa (Skype, Tech Crunch)

Našli jste v článku chybu?
20. 4. 2012 9:53

No mě ten Skype taky nenaskakuje, potřeboval bych poradit, jak to odstranit. Je tam chyba. Odtranil jsem starý Skype a nahrál nový, ale je to stále stejné. Děkuji za případnou nápovědu.

22. 8. 2007 7:19
MichalekII (neregistrovaný)
No právě o to jde, ty počítače se mohli resetovat i z jiného důvodu, přeci nemůžeme chybu nějakého SW házet na to, že nějaké procento lidí z nějakého důvodu zresetovalo své počítače.