Hlavní navigace

Proč Allegro Group koupilo NetDirect

2. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Skupina Allegro, která provozuje mimo jiné aukční portál Aukro.cz, koupila letos v srpnu společnost NetDirect, jedné z největších společností na trhu výrobců e-shopů. Tato akvizice patří bezesporu k největším letošním obchodům na poli tuzemské e-komerce. Pohled na transakci ze strany prodávajícího jsme vám přinesli krátce po oznámení prodeje. Jak se na ale na transakci dívá kupující? Jaké hodnoty jsou rozhodující při plánování podobné akvizice? Nejen na tyto otázky odpoví ve své přednášce na…

Skupina Allegro, která provozuje mimo jiné aukční portál Aukro.cz, koupila letos v srpnu společnost NetDirect, jedné z největších společností na trhu výrobců e-shopů. Tato akvizice patří bezesporu k největším letošním obchodům na poli tuzemské e-komerce. Pohled na transakci ze strany prodávajícího jsme vám přinesli krátce po oznámení prodeje. Jak se na ale na transakci dívá kupující? Jaké hodnoty jsou rozhodující při plánování podobné akvizice? Nejen na tyto otázky odpoví ve své přednášce na konferenci Czech Internet Forum 2011 Jakub Havrlant, výkonný ředitel Allegro Group CZ.

Konference se koná už příští týden, 10.listopadu v Kongresovém centru u Hájků na Praze 1 a bude probíhat paralelně ve dvou přednáškových sálech.  Registrovat na Czech Internet Forum 2011 se můžete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).