Hlavní navigace

Proč dáváte staré díly Partičky místo nových?! zlobí se na Primu family diváci

Jan Potůček

Televize nasadila do vysílání starší díly oblíbené improvizační show, ačkoli v upoutávkách slibovala nové. Na Facebooku za to sklidila silnou kritiku.

Doba čtení: 1 minuta

Nasazení repríz starších dílů improvizační show Partička do pondělního večerního vysílání Primy family nesou příznivci tohoto pořadu velmi těžce. Televize v upoutávkách avizovala pokračování premiérových dílů, krátce po ukončení druhé řady reality show Farmář hledá ženu, na níž Partička v pondělí večer po 22. hodině navazovala, se však na obrazovce objevilo opakování již odvysílaných pořadů. Fanoušci Partičky kvůli tomu doslova zasypali stránku tohoto pořadu na Facebooku kritickými komentáři.

K TÉMATU: TýTý ukazuje, že Prima má na to poměřovat se s Novou a ČT

Prima family však namítá, že nasazení repríz starších Partiček bylo v plánu. „Premiérové díly Partičky jsou ve výrobě. První z nich diváci uvidí už koncem léta. Na nové díly se pak diváci mohou těšit především v hlavní sezóně, tzn. na podzim,“ odpověděl na dotaz serveru DigiZone.cz PR koordinátor Primy Marek Winkler. Proč tedy televize vysílala upoutávky na nové díly Partičky a nakonec nasadila staré? „Důvod nesprávného nasazení upoutávek byl technického rázu,“ hájí Primu Winkler.

Našli jste v článku chybu?