Hlavní navigace

Proč dáváte staré díly Partičky místo nových?! zlobí se na Primu family diváci

1. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize nasadila do vysílání starší díly oblíbené improvizační show, ačkoli v upoutávkách slibovala nové. Na Facebooku za to sklidila silnou kritiku.

Nasazení repríz starších dílů improvizační show Partička do pondělního večerního vysílání Primy family nesou příznivci tohoto pořadu velmi těžce. Televize v upoutávkách avizovala pokračování premiérových dílů, krátce po ukončení druhé řady reality show Farmář hledá ženu, na níž Partička v pondělí večer po 22. hodině navazovala, se však na obrazovce objevilo opakování již odvysílaných pořadů. Fanoušci Partičky kvůli tomu doslova zasypali stránku tohoto pořadu na Facebooku kritickými komentáři.

WT100 tip temata2

K TÉMATU: TýTý ukazuje, že Prima má na to poměřovat se s Novou a ČT

Prima family však namítá, že nasazení repríz starších Partiček bylo v plánu. „Premiérové díly Partičky jsou ve výrobě. První z nich diváci uvidí už koncem léta. Na nové díly se pak diváci mohou těšit především v hlavní sezóně, tzn. na podzim,“ odpověděl na dotaz serveru DigiZone.cz PR koordinátor Primy Marek Winkler. Proč tedy televize vysílala upoutávky na nové díly Partičky a nakonec nasadila staré? „Důvod nesprávného nasazení upoutávek byl technického rázu,“ hájí Primu Winkler.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.