Hlavní navigace

Prodej televizorů Philips bude zajišťovat ve střední a východní Evropě TP Vision

3. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O prodej televizorů Philips se od včerejška stará v zemích střední a východní Evropy společnost TP Vision. Ve společném podniku má 70% podíl TP Vision a 30% podíl samotný Philips.

O prodej televizorů Philips se od včerejška stará v zemích střední a východní Evropy společnost TP Vision. Ve společném podniku má 70% podíl TP Vision a 30% podíl samotný Philips. „Společnost TP Vision hodlá pokračovat v úzké spolupráci s maloobchodními partnery,“ potvrdil při této příležitosti Martijn Smelt, výkonný ředitel společnosti pro střední a východní Evropu.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Philips představil novou podobu menu chytrých televizorů

Nový společný podnik obou společností si klade za cíl především nabídnout portfolio nejnovějších produktů. TP Vision se chce do budoucna zaměřit na oblasti designu, cit pro inovace a stávající obchodní vztahy s Philips TV. Společnost TPV Technology Limited byla založena v roce 1967 a patří mezi přední poskytovatele zobrazovacích řešení se zaměřením na design a výrobu monitorů a LCD televizorů. Ve výrobě televizorů zaujímá TP Vision v celosvětovém srovnání třetí příčku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.