Hlavní navigace

Program Primy dočasně povede ředitel Martin Dvořák

5. 9. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
5. 9. 2006

Televize Prima odvolala programového ředitele Miloše Zahradníka. Ten sice v managementu stanice zůstává, nově se ale bude věnovat programové strategii a vývoji nových televizních formátů. Sdělila to mluvčí Primy Jana Malíková. Vedení programového oddělení se dočasně ujme generální ředitel stanice Martin Dvořák a provozní ředitel Aleksandras Cesnavicius. Funkce ředitele programu zatím zůstává neobsazena, dodala mluvčí.

ebf - partner 1

Za poslední týden jde už o druhou změnu ve vedení televize Prima. V pátek stanice oznámila, že technického ředitele Michala Kratochvíla, který odešel do připravované digitální TV Barrandov, nahrazuje od září Patrik Slavík. Nejde však o nijak překvapivou změnu, protože Slavík pracuje v úseku televizní techniky Primy už od roku 1996. Jeho předchůdce do Primy nastoupil jen o rok později.

A televize Prima do třetice: Novou podobu Zpravodajského deníku stanice představí už v neděli 17. září. Změna bude spočívat v delší stopáži hlavní zpravodajské relace (Prima zatím přesnou informaci tají, ale mělo by jít asi o 15 minut věnovaných jenom zpravodajství), jiné grafické úpravě a především v přechodu na systém moderátorských dvojic. Ty bude mít Prima dvě: Světlanu ZárubovouPetrem Tichým a Terezii KašparovskouJiřím Chlumem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).