Hlavní navigace

Projekt Gizmo nabízí bezplatné volání

Petr Tomeš

Projekt Gizmo ve snaze získat výhodu nad lídrem trhu Skype oznámil nový plán „All Calls Free“, který umožňuje bezplatné volání na pevné i mobilní linky do 60 států. Oba účastníci musí být aktivními uživateli Gizmo. Skype v současné době nabízí bezplatná volání na tradiční telefonní čísla pouze v rámci Spojených států. Nová nabídka projektu Gizmo zahrnuje pevné a mobilní telefony v 17 státech a pevné linky v dalších 43 státech. (BetaNews)

Projekt Gizmo ve snaze získat výhodu nad lídrem trhu Skype oznámil nový plán „All Calls Free“, který umožňuje bezplatné volání na pevné i mobilní linky do 60 států. Oba účastníci musí být aktivními uživateli Gizmo.

Skype v současné době nabízí bezplatná volání na tradiční telefonní čísla pouze v rámci Spojených států. Nová nabídka projektu Gizmo zahrnuje pevné a mobilní telefony v 17 státech a pevné linky v dalších 43 státech. (BetaNews)

Našli jste v článku chybu?
24. 7. 2006 9:46
krakonoš (neregistrovaný)
Oba účastníci musí být aktivními uživateli Gizmo... Takže jde jen o to, že se hovor, původně směrovaný na pevnou linku přesměruje do vlastní sítě, která je, jak je VoIP systémů dobrým zvykem, bezplatná. Jsem zvědav, jak dlouho bude ostatním VoIP operátorům trvat, než udělají to samé.