Hlavní navigace

Prominenty na Barrandově bude kromě Černocké moderovat Marešová a Maxa

19. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Manželka Leoše Mareše, zpěvák Martin Maxa a Petra Černocká budou tvářemi bulvárního magazínu Prominenti, který od Nového roku přejde na denní periodicitu

Moderátory bulvárního magazínu Prominenti, z něhož televize Barrandov udělá po Novém roce každodenní pořad v rámci své nové zpravodajské hodiny, budou kromě dříve oznámené Petry Černocké ještě Monika Marešová a Martin Maxa. Oznámil to zpravodajský web Týden.cz, který stejně jako televize Barrandov patří do mediálního domu Empresa Media podnikatele Jaromíra Soukupa. Právě prostřednictvím webů Týden.cz a nového mediálního serveru Mediamania.cz televize často oznamuje svoje programové a personální novinky.

MM socky3

K TÉMATU: TV Barrandov zredukuje Animáčka a zavede zpravodajskou hodinu jako na Primě family

Promimenty dosud TV Barrandov vysílala jako týdeník v programovém bloku se soutěží Barrandovský videostop. Uváděla jej Jitka Asterová, s níž však televize po změně majitele a vedení ukončila spolupráci. Po Novém roce dostanou Prominenti nový vysílací čas denně od 19:05 a budou navazovat na inovovanou hlavní zpravodajskou relaci Hlavní zprávy, jejíž začátek Barrandov stanovil na 18:45. Zpravodajskou hodinu bude přes osmou hodinou večer zakončovat pořad Kolik to stojí.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.