Hlavní navigace

Prosincové honoráře pro blogery na Lupě

11. 1. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sváteční měsíc se mírně projevil i na nižší aktivitě blogerů na Lupě, počet oceněníhodných příspěvků však přesto dosáhl slušného počtu. Redakční výběr nakonec rozhodl o ocenění spotů pro následující blogy: http://jankuv.blog.lupa.cz http://jilm.blog.lupa.cz http://nishkam.blog.lupa.cz http://skritkuv.blog.lupa.cz http://halogan.blog.lupa.cz

Sváteční měsíc se mírně projevil i na nižší aktivitě blogerů na Lupě, počet oceněníhodných příspěvků však přesto dosáhl slušného počtu. Redakční výběr nakonec rozhodl o ocenění spotů pro následující blogy:

http://jankuv­.blog.lupa.cz http://jilm.blog­.lupa.cz http://nishka­m.blog.lupa.cz http://skritkuv­.blog.lupa.cz http://halogan­.blog.lupa.cz

Všem oceněným blogerům děkujeme za pěknou práci a ostatním adeptům držíme palce, aby se v příštím ocenění dostalo i na ně. A máte-li pocit, že dokážete psát ještě lépe, není důvod váhat – stačí u nás založit blog, začít jej plnit kvalitním obsahem (věnovaným převážně Internetu a IT) a peníze mohou začít chodit i vám.

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 – 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).