Hlavní navigace

Provozovatel Novy si registruje logo Telky, své nově chystané televize

29. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

LOGO UVNITŘ Neplacenou televizi bude Nova šířit prostřednictvím multiplexu 4 podnikatele Radima Pařízka. Stanice odstartuje v průběhu února a půjde celkem o sedmou stanici skupiny.

Na Úřadu průmyslového vlastnictví  (ÚPV) „přistála“ na konci minulého pracovního týdne žádost společnosti CET 21 o registraci loga Telka. CET 21 je provozovatelem všech kanálů pod hlavičkou Nova a také televizí MTV Czech, Fanda a Smíchov. Logo Telky se vztahuje k chystanému neplacenému programu, který bude primárně distribuován prostřednictvím multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Tady už Nova Group šíří své programy Fanda a Smíchov a HD verzi hlavního kanálu.

KL24

Logo chystaného kanálu si společnost CET 21 registrovala 24. ledna.
Autor: Úřad průmyslového vlastnictví

Logo chystaného kanálu si společnost CET 21 registrovala 24. ledna.

K TÉMATU: Sedmý kanál Novy se bude jmenovat Telka, jako někdejší projekt Radima Pařízka

Logo Telky, jak již název napovídá, připomíná televizor. Konkrétně jde o starší model se zakulaceným tvarem. Uvnitř je tučným velkým písmem nápis Telka. Logo kanálu si společnost CET 21 registrovala v jeho černobílé variantě. V minulosti tomu tak bylo i u Fandy a Smíchova, v reálu ale pak použila jejich barevné varianty. Kromě loga televize Telka si Nova Group registrovala i logo Bon Bon. Už v minulosti si nechala CET 21 patentovat u ÚPV slovní označení Bon Bon, Bon Bon TV a Nova Bon Bon.

Kromě loga Telky si společnost CET 21 registrovala i logo pro Bon Bon.
Autor: Úřad průmyslového vlastnictví

Kromě loga Telky si společnost CET 21 registrovala i logo pro Bon Bon.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).