Hlavní navigace

První díl šesté série seriálu True Blood zdarma ve videotéce HBO GO

19. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Videotéku HBO GO získají zdarma předplatitelé klasického HBO za podmínky, že jejich operátor má smlouvu na distribuci této služby se společností HBO Česká republika.

Společnost HBO Česká republika uvolnila do své videotéky bezplatně první díl šesté série seriálu Pravá krev (v originále True Blood). Mohou se tak na ni podívat i ti zájemci, kteří nejsou předplatiteli prémiového kanálu HBO, případně HBO HD. K tomuto kroku firma nepřistupuje poprvé. Už v minulosti v rámci HBO GO uvolnila například části seriálů Hra o trůny (Game of Thrones) nebo Impérium: Mafie v Atlantic City (Boardwalk Empire). Z české originální produkce se v rámci tohoto videoportálu, který je dostupný například i v televizorech LG, objevila úvodní část Hořícího keře.

MM socky3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Do Česka míří nové kanály: HBO 2, HBO Comedy a Cinemaxy budou konečně v HD

A jak HBO šestou sérii tohoto seriálu popisuje? Anotace uvádí následující: Upírské autority jsou v plamenech, pravá krev je nedostatkovým zbožím a lidé jsou v otevřeném konfliktu s upíry. Pro Sookie a její spojence z Bon Temps vyvstává spousta nových hrozeb… Začíná šestá řada veleúspěšného seriálu z produkce HBO: True Blood – Pravá krev, od držitele Oscara a ceny Emmy Alana Balla (seriál Odpočívej v pokoji), na motivy povídek Charlaine Harrisové. Videotéku HBO GO mohou získat zdarma předplatitelé klasického HBO za podmínky, že jejich operátor má smlouvu se společností HBO Česká republika. Službu bohužel prozatím nabízí pouze menší firmy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.