Hlavní navigace

První e-book DigiZone.cz jde do volného prodeje na Palmknihách a Google Play

9. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Předplatitelé prémiového obsahu DigiZone.cz mají elektronickou knihu Bohumila Herwiga s přehledem televizorů modelových řad sezóny 2014/15 zdarma.

Do volného prodeje jde první elektronická kniha od serveru DigiZone.cz, titul „Víte, jak si vybrat novou televizi?“ od dlouholetého recenzenta televizorů Bohumila Herwiga. E-book, který byl dosud dostupný jen předplatitelům prémiového obsahu DigiZone.cz, lze nyní zakoupit za 90 Kč u prodejců Palmknihy.cz a Google Play. K dispozici je ve formátech PDF a .epub, vhodných pro zobrazování jak na počítačích a tabletech, tak na čtečkách. Obsah není chráněn technologií DRM. Tato sebraná kniha přehledů serveru DigiZone.cz se vztahuje na televizory ze sezóny 2014/15, které se právě doprodávají za špičkové ceny.

CIF23

V knize najdete nejen pár slov o tzv. chytrých televizorech, tedy Smart TV, ale i rady před nákupem, přehled Ultra HD TV na českém trhu, který se ovšem ze značné části (ne-li z celé!) vztahuje i na trh slovenský, což platí i o dalších televizorech, a také řadu tabulek, mj. i se seznamem všech dostupných 4K TV a těch, které jsou – ve 4K – schopny i televizního příjmu. Vše je v plně aktualizované podobě s upravenými cenami, označenými už neprodávanými výrobky, kterých je ovšem minimum, a doplněn je i zcela nový článek o jarních slevách, kterých jsme právě svědky.

Na jarní e-book naváže na podzim obdobně laděná elektronická kniha s přehledem předvánočního trhu televizorů, která pomůže s výběrem nového televizního přijímače pod stromeček. A ještě před tím vám DigiZone.cz nabídne obecnější titul s radami, na co všechno byste měli myslet při výběru nového televizoru. I tyto tituly budou předplatitelům prémiového obsahu DigiZone.cz k dispozici zdarma, všem dalším zájemcům za jednorázový poplatek.


Zdroj: DigiZone.cz

První z e-booků od DigiZone.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).