Hlavní navigace

První narozeniny oslaví slovenská musiq1 ve velkém

14. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 10. 2009

Slovenská hudební televize musiq1 slaví právě tento měsíc první narozeniny a při té příležitosti pořádá udílení svých cen, o kterých rozhodovali její diváci. Ty se jmenují musiq1 awards a stanice je rozdá již zítra, možná překvapivě, ne v hlavním městě – Bratislavě, ale Bánské Bystrici. Přímého přenosu se však divák nedočká. Uvidí pouze záznam, a to v sobotu.

Na této akci spojené také s vystoupením mnoha hvězd budou moci diváci vidět např. Simonu Krainovou, Matěje Homolu, Jiřího Mádla, Evu Cifrovou, Ewu Farnou, Zdenku Prednou a řadu dalších. Jedním z hlavních taháků bude rapper Tinchy Strider, který se proslavil hitem Number 1 s britskou skupinou N-Dubz a aktuálně byla do hitparád zařazena jeho novinka You’re Not Alone, která je remixem stejnojmenného songu a hitu z devadesátých let od Olive. Moderátorem večera bude mj. bývalá tvář hudebního kanálu MTV Eden Harel.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.