Hlavní navigace

První slovenský Startup Weekend se koná 14. října v Bratislavě

16. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Uprostřed října se v Bratislavě koná Startup Weekend. Původně americký formát setkání, který si už během čtyř let vyzkoušeli ve více než stovce měst a třiceti zemích světa, tak poprvé zavítá na Slovensko. Jedná se o 54hodinové setkání vývojářů, designérů a manažerů. „Tato událost je speciálně navržena pro každého, kdo má zájem o zpětnou vazbu na své nápady, hledá spoluzakladatele, nebo se chce naučit nové dovednosti. Je to celosvětová akce, které se účastní šikovní lidé plní nápadů. Jejím cílem…

Uprostřed října se v Bratislavě koná Startup Weekend. Původně americký formát setkání, který si už během čtyř let vyzkoušeli ve více než stovce měst a třiceti zemích světa, tak poprvé zavítá na Slovensko. Jedná se o 54hodinové setkání vývojářů, designérů a manažerů.

„Tato událost je speciálně navržena pro každého, kdo má zájem o zpětnou vazbu na své nápady, hledá spoluzakladatele, nebo se chce naučit nové dovednosti. Je to celosvětová akce, které se účastní šikovní lidé plní nápadů. Jejím cílem je zjistit, jestli nápady začínajících podnikatelů jsou životaschopné a mohou uspět na trhu,“ napsal a organizátory v tiskové zprávě Rastislav Turek známý i na českém internetu pod přezdívkou Synopsi.

ebf - tip do článku - debata

Setkání začíná v pátek 14. října 2011. Nejdřív účastníci prezentují své nápady, vyberou nejlepší a vytvoří týmy, které hned začnou pracovat na jejich uskutečnění. Celou sobou a neděli pak navrhují a vylepšují podnikatelské plány. V tom jim pomohou zkušenější podnikatelé v rolích mentorů. V neděli večer pak týmy prezentují své projekty a poslechnou si hodnocení poroty, která na závěr ocení ty nejlepší.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Novinář. Zajímá se o digitální technologie a pozoruje, co s námi dělají. | LinkedIn | Twitter

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).