Hlavní navigace

První X Factor v USA má porotu. Bude v ní Paula Abdul i Cheryl Cole

13. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

13. 5. 2011

Vůbec první vydání americké pěvecké show X Factor, které je divákům známé spíše díky britské verzi, už má jistou kompletní porotu. Jejím předsedou bude dle očekávání producent Simon Cowell, sekundovat mu budou zpěvačky Paula Abdul a Cheryl Cole. Trojici porotců pak ještě doplní L.A. Reid. Cowell a Abdul už se spolu znají ze soutěže American Idol, Cole pak zasedala vedle producenta právě v britské verzi X Factoru. Jako takzvaný guest host se na začátku objeví také zpěvačka Nicole Scherzinger.

cif-tip-téma-foto

K TÉMATU: Originální X Factor opouští producent a porotce Simon Cowell

Paula Abdul byla velice populární zpěvačkou na konci osmdesátých a na počátku devadesátých let. Pravděpodobně jejím největším hitem je písnička Rush Rush, v jejímž videoklipu vystupoval také herec Keanu Reeves. Mezi další její singly patří například Straight Up, (It's Just) The Way That You Love Me nebo Ain't Never Gonna Give You Up. Cheryl Cole je jednou ze členek britské dívčí skupiny Girls Aloud. Za sebou má prozatím vydání dvou sólových alb, pyšnit se může též titulem, který ji přidělila některá média – nejkrásnější žena z Ostrovů. Antonio Reid alias L.A. Reid je trojnásobným držitelem Grammy. Je také manažerem, textařem a hudebním producentem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.