Hlavní navigace

Public experimentuje, program obohatí o dokumenty a grotesku

10. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 12. 2008

Digitální televize Public, kterou je možné zachytit např. prostřednictvím terestrické sítě 3 nebo na satelitu na pozici 23.5 st. vých. nadále experimentuje se svým programem. Poté, co zařadila do vysílání dětský blok, obohatí program nyní o dokumentární filmy a grotesku. Nový blok nabídne denně od 22 do 23 hodin a k vidění budou např. filmy věnované historii jazzu, následovat budou snímky o dějinách válek, připraveny jsou také přírodopisné dokumenty.

ebf - tip do článku - debata

Vedle nich zařazuje televize Public do tohoto času také některé klasické grotesky Charlieho Chaplina. Dokumenty byly přitom donedávna povětšinou výsadou pouze veřejnoprávního kanálu ČT 2 nebo komerčního zpravodajského kanálu Z1. Public také nedávno představila novou podobu svých webových stránek, které je možné najít na adrese www.publictv.cz. Menu je řazeno do kategorií Pořady, Program vysílání, Public TV, Partneři a kontakty. Nechybí ani možnost online vysílání nebo sledování pořadů z archivu. Jako jakýsi bonus je také podpora RSS.

ČTĚTE TAKÉ:
Public stále čeká na zařazení do digitální kabelovky UPC
Podle odhadů by měla mít Public pět set tisíc diváků měsíčně
Public obohacuje program o dětský blok

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).