Hlavní navigace

Public obohacuje program o dětský blok

2. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
2. 12. 2008

Lifestylový kanál Public, který se zaměřuje především na magazíny a na pořady s prvky dokumentu, obohatil své vysílání o tvorbu pro děti. Od prosince zařadil do vysílání Radovánky, hodinový blok s animovanými filmy. Konkrétně jde o Pepka námořníka a králíka Bugse Bunnyho s jeho přáteli. Další součástí Radovánek budou písničky. Jde o varianci na karaoke, při které nejprve běží zpívaná písnička, posléze je tatáž písnička uvedena bez zpěvu, pouze jako instrumentální skladba, uvedl Štěpán Hykš z Publicu.

MMF24

Radovánky uvede Public v premiéře vždy v pondělí v 16 hodin, poté jsou reprízovány každý den po dobu jednoho týdne, a to ve stejný čas. Vysílání tohoto lifestylového kanálu bylo včera na satelitní pozici Astra 23.5 st. vých. obohaceno také o elektronického programového průvodce (EPG). Toho už obsahuje také v DVB-T, a to od první poloviny října. Podle odhadů vedení má Public přibližně pět set tisíc divákům měsíčně. Zachytit je ho možné např. prostřednictvím satelitu, a to volně právě na satelitu Astra 23.5 nebo v DVB-T.

ČTĚTE TAKÉ:
Majitel televize Public by mohl šéfovat českému fotbalu
Podle odhadů by měla mít Public pět set tisíc diváků měsíčně
Public TV se může přejmenovat na Public

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).