Hlavní navigace

Punčocháře nahradí v Partii na Primě Kašparovská a Hauptvogel

Lukáš Polák

Kašparovská už má premiéru v diskusním pořadu za sebou, poprvé ho moderovala uplynulou neděli. Spolu s Tomášem Hauptvogelem tvoří jednu z dvojic hlavního zpravodajství.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Moderátora Jana Punčocháře, který se po pětiletém působení na Primě s televizí minulý týden ve čtvrtek rozloučil, nahradí v diskusním pořadu Partie Terezie KašparovskáTomáš Hauptvogel, dosavadní dvojice známá ze Zpráv FTV Prima. V debatě se budou střídat podle potřeby. Kašparovská už má svou premiéru v tomto pořadu za sebou, poprvé ho moderovala v neděli 19. října. I přes lehkou trému, která se na začátku dostavila, jsem si moderování Partie užívala. Kolegům z redakce zpravodajství děkuji za důvěru i podporu, uvedla moderátorka Terezie Kašparovská.

Content Javornický

K TÉMATU: Moderátor Jan Punčochář po pěti letech odešel z televize Prima, na vlastní žádost

Partii jsme tentokrát připravovali v lehce dramatických podmínkách, protože senátor Jiří Čunek jel vlakem, který měl zpoždění, a do našeho studia dorazil až po začátku pořadu. Terezie Kašparovská však prokázala, že je profesionál na svém místě. S diskusní debatou, která všeobecně patří k nejnáročnějším televizním disciplínám, se popasovala skvěle. Důkazem jsou i četné pozitivní reakce mých kolegů, konstatovala šéfredaktorka zpravodajství Primy Jitka Obzinová. Televize označila oba moderátory za své nejzkušenější parlamentní zpravodaje.