Hlavní navigace

Řada novinek pro Gmail v češtině

19. 7. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Uživatelé české jazykové verze Gmailu se konečně dočkali funkcí, které uživatelé originální anglické verze mají k dispozici již delší dobu. Jde například o odpověď v nepřítomnosti, podporu řazení kontaktů do skupin, otevírání vybraných příloh (PDF, soubory z kancelářských balíčků) přímo v okně prohlížeče jako HTML soubor, automatické ukládání rozepsaných e-mailů, použití vlastní domény a export adresáře. Google zřejmě novinky nasazuje postupně a tudíž je možné, že někteří z vás je již mají k…

Uživatelé české jazykové verze Gmailu se konečně dočkali funkcí, které uživatelé originální anglické verze mají k dispozici již delší dobu. Jde například o odpověď v nepřítomnosti, podporu řazení kontaktů do skupin, otevírání vybraných příloh (PDF, soubory z kancelářských balíčků) přímo v okně prohlížeče jako HTML soubor, automatické ukládání rozepsaných e-mailů, použití vlastní domény a export adresáře. Google zřejmě novinky nasazuje postupně a tudíž je možné, že někteří z vás je již mají k dispozici a jiní si naopak budou muset počkat. (Za tip děkujeme Karlovi J.)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).