Hlavní navigace

Rada STV dnes stanoví termín pro vyslechnutí kandidátů na ředitele

12. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 3. 2008

DOPLNĚNO Na dnešním zasedání by měla Rada Slovenské televize stanovit termín pro vyslechnutí kandidátů na post generálního ředitele STV. Dnes o tom informuje server Mediálne.sk. Ti, kteří nesplní podmínky, budou vyřazeni. Mezi kandidáty na ředitele je např. bývalý ředitel komerční Markízy Vladimír Repčík, současný statutární zástupce STV Jozef Mračna, herečka a producentka Petra Kolevská nebo bývalý hlasatel Československé televize Juraj Kiesel.

K TÉMATU: Rada STV zveřejnila jména kandidátů na ředitele veřejnoprávní televize

ICTZ23

Na programu však bude jedním z bodů jednání také technický plán přechodu na digitální terestrické vysílání (DVB-T) a postup STV. Probírat se bude též nově zřízená společnost RTVS, kterou založila Slovenská televize spolu s SRo na výběr koncesionářských poplatků.

AKTUALIZACE 16:43 – Rada STV se dnes nakonec na jednání dohodla, že kandidáty na ředitele si nevyslechne 25. března, jak bylo původně avizováno, ale až po 1. dubnu. Tehdy totiž dojde k obměně třetiny členů tohoto orgánu. Uvedl to server Mediálne.sk.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.