Hlavní navigace

Rádio Impuls a České noviny.cz přicházejí s novým zpravodajským serverem

7. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V českém internetovém prostředí se objevil nový zpravodajský server iRegiony.cz, který se hodlá zaměřovat na zprostředkovávání regionálního zpravodajství. Jedná se o společný projekt Rádia Impuls a České tiskové kanceláře, respektive její dceřiné společností Neris, která provozuje i České noviny.cz. Stránky iRegiony.cz vznikly propojením dosavadního regionálního zpravodajství právě na serveru České noviny.cz a sekce krajského zpravodajství Rádia Impuls. Nabízí informace z Prahy a ze všech krajů…

V českém internetovém prostředí se objevil nový zpravodajský server iRegiony.cz, který se hodlá zaměřovat na zprostředkovávání regionálního zpravodajství. Jedná se o společný projekt Rádia Impuls a České tiskové kanceláře, respektive její dceřiné společností Neris, která provozuje i České noviny.cz. Stránky iRegiony.cz vznikly propojením dosavadního regionálního zpravodajství právě na serveru České noviny.cz a sekce krajského zpravodajství Rádia Impuls. Nabízí informace z Prahy a ze všech krajů České republiky.

Jsme rádi, že máme možnost poskytnout s tak silným partnerem našim čtenářům hodnotné zpravodajské informace z dílny ČTK, řekl ke spolupráci s Impulsem šéfredaktor Karel Petrák z Českých novin. Server iRegiony.cz nebude však jen přebírat agenturní zprávy od ČTK, ale o obsah se mají postarat i redaktoři Rádia Impuls. Do konce ledna 2010 dokončíme přechod obou redakcí na jednotný publikační systém, což se projeví i na větším počtu zpráv z jednotlivých regionů, uvedl Marek Suchý, webmaster Rádia Impuls. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).