Hlavní navigace

Radiokomunikacím bude šéfovat od konce roku 2011 Kamil Levinský

7. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 9. 2010

Kamil Levinský, který byl ještě donedávna ředitelem pro transformaci Českých Radiokomunikací a nyní je šéfem obchodu největšího provozovatele rozhlasových a televizních vysílačů u nás, se stane v budoucnu generálním ředitelem tohoto operátora. Vyplývá to z informací, které dnes společnost poskytla novinářům.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Provozovatel třetího multiplexu je na prodej, o zájemcích se spekuluje

Podle plánu Kamil Levinský v budoucnu převezme post generálního ředitele od Jane Hannah, které končí pracovní smlouva vztahující se k pozici generální ředitelky v posledním čtvrtletí roku 2011. Jane Hannah bude poté působit v Českých Radiokomunikacích na pozici předsedkyně představenstva, uvedla dnes tisková mluvčí operátora Marie Fianová. V současné době se Levinský ujímá funkce výkonného ředitele pro obchod a marketing. Kamil Levinský je členem vrcholového managementu a v minulosti se podílel na řadě strategických rozhodnutí. Na své dosavadní pozici úspěšně potvrdil svoje profesní schopnosti a soustavně vykazoval vynikající výsledky, konstatovala Hannah.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.