Hlavní navigace

Skupina Raiffeisen International plánuje vytvoření internetové banky

Jiří Macich ml.

V regionu střední a východní Evropy se má objevit nová internetová banka. Plánuje to skupina Raiffeisen International. Naše nová internetová banka bude reagovat na potřeby a zájmy internetových klientů, kteří ve střední a východní Evropě představují rychle rostoucí cílovou skupinu, uvedl Herbert Stepic, generální ředitel Raiffeisen International. Nový finanční ústav, který bude dceřinou společností právě Raiffeisen International, by měl fungovat na základě licence získané v Rakousku a jednotné…

Doba čtení: 1 minuta

V regionu střední a východní Evropy se má objevit nová internetová banka. Plánuje to skupina Raiffeisen International. Naše nová internetová banka bude reagovat na potřeby a zájmy internetových klientů, kteří ve střední a východní Evropě představují rychle rostoucí cílovou skupinu, uvedl Herbert Stepic, generální ředitel Raiffeisen International. Nový finanční ústav, který bude dceřinou společností právě Raiffeisen International, by měl fungovat na základě licence získané v Rakousku a jednotné evropské licence.

Nová banka, která bude zřejmě sídlit ve Vídní, se má svými službami zaměřovat na depozita a bude postavená na samoobslužném modelu. Poskytováním čistě online produktů a služeb pro tento segment internetová banka ideálně doplní naše kamenné banky a zároveň přispěje k dalšímu posílení likvidity skupiny, dodal Herbert Stepic z Raiffeisen International. (Podnikatel.cz)

Našli jste v článku chybu?