Hlavní navigace

Random Hacks of Kindness 2012

14. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

GUG.cz pořádá letos v Praze již 3. hackathon s názvem Random Hacks of Kindness. Tato akce nebude zaměřen na specifické technologie. Nezáleží tedy jakou platformu pro vývoj vašich aplikací preferujete, ale cílem bude vyvinout aplikaci, která bude pomáhat ostatním lidem. Hackathon bude probíhat od pátku 1.6. odpoledne v kancelářích Googlu na Smíchově, kde budou představeny návrhy problémů k řešení od neziskových organizací jako například Open Society Fund, Amnesty International nebo Greenpeace.…

GUG.cz pořádá letos v Praze již 3. hackathon s názvem Random Hacks of Kindness. Tato akce nebude zaměřen na specifické technologie. Nezáleží tedy jakou platformu pro vývoj vašich aplikací preferujete, ale cílem bude vyvinout aplikaci, která bude pomáhat ostatním lidem.

Hackathon bude probíhat od pátku 1.6. odpoledne v kancelářích Googlu na Smíchově, kde budou představeny návrhy problémů k řešení od neziskových organizací jako například Open Society Fund, Amnesty International nebo Greenpeace. Po další dva následující dny (2. a 3.6.) se budou účastníci pokoušet realizovat aplikaci, která vyřešení vybraný problém.

Vstup je zdarma a od účastníků se předpokládá alespoň základní znalost programováni. Zájemci naleznou více informací a registraci zde https://sites­.google.com/a/gug­.cz/www2/rhok-2012.

Autor článku