Hlavní navigace

RapidShare představil nové ceny předplatného

17. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

RapidShare opět v krátkém časovém sledu mění podmínky. Tentokrát se změny dotknou cen předplatného RapidPro. Nově jsou k dispozici tři varianty předplatného: Test (30 dnů za 9,90 euro), Student (150 dní za 29,90 euro) a Professional (dva roky za 99,90 euro). Nové balíčky předplatného vstupují v platnost již zítra, tedy 18. května 2011. Všechny tři nové balíčky obsahují shodnou nabídku funkcí a služeb.

RapidShare opět v krátkém časovém sledu mění podmínky. Tentokrát se změny dotknou cen předplatného RapidPro. Nově jsou k dispozici tři varianty předplatného: Test (30 dnů za 9,90 euro), Student (150 dní za 29,90 euro) a Professional (dva roky za 99,90 euro). Nové balíčky předplatného vstupují v platnost již zítra, tedy 18. května 2011.  Všechny tři nové balíčky obsahují shodnou nabídku funkcí a služeb.

Jednotlivé balíčky se liší se jen délkou předplatného a samozřejmě cenou. Je jasně patrné, že RapidShare chce motivovat zákazníky k předplacení RapidPro na co možná nejdelší dobu, čemuž odpovídají i ceny tarifů. Zatímco za 30 dnů v rámci měsíčního balíčku Test zákazníci zaplatí 9,90 euro, při objednání ročního balíčku Professional vyjde v přepočtu jeden měsíc na  4,11 euro.

Zdroj: RapidShare News

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).