Hlavní navigace

Reality show Mami, ožeň mě poběží místo Primy na Primě love

22. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 11. 2011

Formát Mami, ožeň mě, který Prima produkovala ve spolupráci se slovenskou televizí JOJ, nepoběží na jejím hlavním kanálu, ale stanici Prima love. Vyplývá to z jejích programových plánů. Formát skutečně nasazujeme na Prima love a nikoliv Primu, potvrdila DigiZone.cz koordinátorka stanice Anna Bezděkovská. Pořad se bude vysílat každou sobotu a neděli od 3. prosince od 22:50, případně 23 hodin.

K TÉMATU: Další reality show na Primě: Mami, ožeň mě

Reality show popisuje Prima se svých programových plánech následovně: 8 svobodných mužů z Česka a Slovenska se vydává na cestu za láskou. Na nelehké a leckdy hodně trnité cestě jim budou pomáhat ty nejoddanější ženy jejich života, jejich matky. Čeká vás kolotoč plný emocí – od romantiky přes intriky a citově vypjaté situace. Casting do této soutěže vyhlásila Prima začátkem letošního roku, kdy zveřejnila výzvu na svých webových stránkách. Z reality show však odvysílala prozatím pouze úvodní (castingový) díl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.