Hlavní navigace

Reality show typu Survivor, Robinsonův ostrov, startuje. Natáčet se bude v létě

25. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Nova
Po výběru uchazečů spustila Nova závěrečné přípravy na největší dobrodružnou show v její historii. Ta potrvá 45 dnů, má 18 účastníků a vítěz obdrží 2,5 milionu korun.

Show je připravována na základě zahraniční licence pořadu Survivor od společnosti Castaway Television Productions, který patří k nejúspěšnějším světovým formátům. Rekordní čísla sledovanosti zaznamenal v desítkách zemí po celém světě.

Účastníky vybrala televize Nova ze čtyř tisíc přihlášených a nyní procházejí náročnou přípravou, včetně fyzických a psychických testů. Vysazeni budou na izolovaném ostrově a potýkat se budou nejen se svými soupeři, tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale také sami se sebou. Na konci boje o přežití však čeká výhra 2 500 000 Kč, kterou získá poslední přeživší Robinson.

K TÉMATU: Boj o přežití aneb Vyrazte na Filipíny, kde přežije jen jeden

Cloud23


Autor: Nova

Jsme nadšeni z reality show typu Survivor. Je to největší, nejpopulárnější a nejúspěšnější show na světě a na natáčení se velmi těšíme, říká programová ředitelka skupiny Nova, Alex Ruzek.

Česká varianta dobrodružné reality show se bude odehrávat na filipínském ostrově Caramoan a natáčení je naplánováno na letošní léto.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).