Hlavní navigace

Recepty Ladislava Hrušky vydá televize Nova knižně i na DVD

9. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ochrannou známku „Levně a chutně“ si nenechala registrovat Nova před několika dny u patentového úřadu. Ve stejné době zde „přistála“ i žádost na Rychlovky.

Milovníci levného vaření, které přinesl na televizní obrazovku reportér Ladislav Hruška, se mají, na co těšit. Jeho knižní a také DVD podobu připravuje do prodeje mediální skupina Nova. DVD s názvem Levně a chutně s Láďou Hruškou se objeví na stáncích již příští čtvrtek, tedy 18. září, a to v sítích prodejen Penny market. Ochrannou známku Levně a chutně si nedávno registrovala Nova na Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Kromě ní ÚPV zaznamenala také žádost pro Rychlovky.

KL22_nominace

NEPŘEHLÉDNĚTE: Televize Nova připravuje novinkový formát Vaření s Láďou Hruškou

V následujících třech týdnech bude DVD k dostání i v běžných prodejních sítích, a to všude tam, kde jsou fanoušci zvyklí nakupovat DVD. Knižní vydání kuchařky s názvem Vaříme s Láďou Hruškou vyjde na přelomu září a října, a to pod hlavičkou nakladatelství Euromedia Group, informovala Nova. A co má být konkrétně obsahem připravovaných titulů? Příznivci levného vaření se mohou těšit na chuťovky i na hlavní jídla, polévky a speciality, například na rychlou svíčkovou, voňavý domácí chléb nebo na banánové placičky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.