Hlavní navigace

Red Hat Enterprise Linux 5 na LinuxExpo

10. 4. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na 7. ročníku konference a výstavy LinuxExpo se budete moci seznámit s novou verzí nejrozšířenějšího komerčního Linuxu, označenou Red Hat Enterprise Linux 5. Nová verze je podřízena virtualizaci, která je implementována na úrovni jádra operačního systému. Seznámení s technologií a jejím dalším vývojem spolu s praktickou ukázkou využití virtualizace je tématem přednášky Red Hat ve středu 18. dubna v 11 hodin. Nová verze přináší více funkcionality, významné finanční úspory, a to jak na úrovni…

Na 7. ročníku konference a výstavy LinuxExpo se budete moci seznámit s novou verzí nejrozšířenějšího komerčního Linuxu, označenou Red Hat Enterprise Linux 5. Nová verze je podřízena virtualizaci, která je implementována na úrovni jádra operačního systému. Seznámení s technologií a jejím dalším vývojem spolu s praktickou ukázkou využití virtualizace je tématem přednášky Red Hat ve středu 18. dubna v 11 hodin. Nová verze přináší více funkcionality, významné finanční úspory, a to jak na úrovni nákupu a subskripcí, tak hlavně na straně využití stávajícího vybavení zákazníků.

LinuxExpo 2007 se uskuteční 17. – 18. dubna 2007 v pražském hotelu Olympik Artemis. Bude zde zastoupeno více než 30 společností z oblasti open-source software. Registrace a další informace na www.linuxexpo.cz.

Hlavním mediálním partnerem akce je server Root.cz, mediálním partnerem je také server Lupa.cz.