Hlavní navigace

Ředitel TA 3 končí k 31. prosinci

29. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 12. 2008

Generální ředitel slovenské komerční zpravodajské televize TA 3 Ľubomír Belfi končí na tomto postu k 31. prosinci letošního roku. Médium tuto informaci oznámilo novinářům prostřednictvím tiskové zprávy den před Štědrým dnem. V ní se bohužel nehovoří o tom, co je důvodem k jeho odchodu. Ani zde není zmíněna skutečnost, zda se tak stane na základě vlastní žádosti. Televize se pochválila za to, že za Belfiho ředitelování se jí podařilo zdynamizovat zpravodajství, zaznamenala významný hospodářský růst a poprvé se stala ziskovou.

Belfi působil na postu generálního ředitele TA 3 od roku 2005. Předtím byl např. na stejném místě v týdeníku Markíza (v letech 1999 – 2005), kde působil také od roku 2000 jako šéfredaktor. Byl i ředitelem úseku marketingu ve Slovenské pojišťovně, a. s. Belfiho „vládnutí“ ve zpravodajské televizi ale nebyla jen pozitiva. Čtenáři DigiZone.cz si určitě vzpomenou na to, jak jsme informovali o seznamech, které má mít údajně TA 3 k dispozici, a díky nimž redaktoři budou vědět o kom informovat a kdo se naopak na obrazovku dostat nemá.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).