Hlavní navigace

Ředitelkou TV Pohoda bude Renata Červená, která komunikuje za multiplex 4

22. 6. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Šéfka chystané dětské a rodinné televize zatím mediálně zastupuje společnost Digital Broadcasting, která provozuje televizní multiplex 4, v němž bude Pohoda vysílat

Nikoli Radim Pařízek nebo Vladimír Železný, ale dosavadní mluvčí operátora multiplexu 4 Renata Červená bude ředitelkou připravované dětské a rodinné televize Pohoda, která zahájí vysílání příští pondělí 25. června. Ekonomickému deníku E15 to řekl většinový vlastník stanice Radim Pařízek. Červená dosud měla na starosti komunikaci další Pařízkovy firmy Digital Broadcasting, operátora multiplexu 4, s médii. Rozesílala novinářům tiskové zprávy i pozvánku na květnovou tiskovou konferenci.

K TÉMATU: Podívejte se na první znělky TV Pohoda, která startuje v pondělí

Televize Pohoda i Digital Broadcasting sídlí na stejné adrese v Ostravě – Porubě, odkud bude nový televizní program vysílat. Stanice využije pro šíření signálu právě multiplex 4. Vysílací licenci TV Pohoda vlastní firma TP Pohoda, již stoprocentně ovládá Radim Pařízek, a servisní organizací je společnost Pohoda Top Media, v níž Pařízkovi patří 66 procent a zbylých 34 procent ovládá bývalý generální ředitel televize Nova Vladimír Železný.

ČTĚTE TAKÉ: TV Pohoda se objeví v některých oblastech ještě před 25. červnem

Pondělní start TV Pohoda přirovnává Radim Pařízek k „zážehovému provozu“. Stanice má nabídnout jen určitou ochutnávku toho, s čím chce vyjet v plné verzi od letošních Vánoc. Televize vyrábí na poslední chvíli identy i reklamní předěly. Podle Pařízka má přes léto sehrát roli informačního zdroje pro diváky, kteří si chtějí naladit multiplex 4 a nevědí, jak na to. „Je možné, že konečná podoba TV Pohoda bude tak výrazně jiná, že ji budeme muset přejmenovat,“ řekl Pařízek v nedávném rozhovoru pro server DigiZone.cz.

ICTZ23

NAPSALI JSME: Televize Pohoda zveřejnila fotografie z natáčení reklamních předělů v tramvaji

Televize Pohoda nyní podle deníku E15 zaměstnává 30 lidí v Praze a Ostravě, do budoucna jejich počet hodlá zdvojnásobit. Letošní rozpočet stanice dosáhne několik desítek milionů korun, v plné verzi by se pak podle Pařízka měl pohybovat okolo 100 milionů korun. „Nyní jsme v situaci, kdy si můžeme dovolit krátit investice a čas vložený do TV Pohoda, ale nikoli do multiplexu 4,“ přiblížil Pařízek serveru DigiZone.cz svoje momentální priority v televizním byznysu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.