Hlavní navigace

RegionálníTele­vize.cz odvysílá přímý přenos z ocenění českých podnikatelek

Jan Brychta

Přímý přenos ze slavnostního vyhlášení soutěže Ocenění českých podnikatelek odvysílá RegionálníTelevize.cz ve čtvrtek 9. listopadu. Přenos ze sálu České národní banky začne v 19:40 hodin.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Soutěž nazvanou Ocenění českých podnikatelek pořádá už desátým rokem agentura Helas, která mimo jiné stojí za organizací soutěží Exportní cena či Ocenění českých lídrů. RegionalníTelevize.cz je posledních několik let mediálním partnerem všech aktivit této agentury.

PSALI JSME: Poloviční podíl v Regionální televizi CZ koupil podnikatel Valenta

WT100 tip mezinárodní

Stanice se už více než pět let věnuje regionálnímu zpravodajství a zajímavostem z moravských, českých a slezských krajů. Její program je distribuován prostřednictvím satelitu Astra 3B, pozemního digitálního vysílání DVB-T v multiplexu regionální sítě 8 a u kabelových a IPTV operátorů. 

Ředitelka RegionálníTelevize.cz Eva Stejskalová.

RegionálníTelevize.cz je také součástí peoplemetrového měření. Nejvyššího podílu na sledovanosti letos dosáhla 23. října, a to jak v cílové skupině diváků starších patnácti let (0,15 procenta), tak u diváků ve věku od 15 do 54 let (0,17 procenta) a 15 až 69 let (0,19 procenta). Navíc, na konci prime time, tedy mezi 22. a 23. hodinou, dosáhl její podíl na sledovanosti u posledně jmenované skupiny hodnoty 0,3 procenta.