Hlavní navigace

RegionálníTele­vize.cz oslaví pětileté výročí, na večírku by se mohli objevit i noví podílníci

14. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Informace o prodeji části projektu RegionálníTelevize.cz, který znají i diváci zemského vysílání, probublávají už delší dobu. Jasno by mělo být během několika dnů.

V úterý 18. dubna oslaví projekt RegionálníTelevize.cz půlkulaté výročí pěti let existence na tuzemském televizním trhu. Za tu dobu se stihl mimo jiné stát součástí elektronického měření televizní sledovanosti, které je nedílným předpokladem pro prodej reklamy na standardizovaném národním trhu. Televizi mohou znát kromě satelitních a kabelových diváků také příznivci zemského příjmu, vysílá v regionální síti 8 společnosti České Radiokomunikace. Podle údajů z peoplemetrů si ji každý měsíc naladí kolem čtyř set tisíc diváků.

Cloud23

PSALI JSME: Regionálnítelevize CZ rozjela reklamní kampaň související s přelaďováním satelitní frekvence 

V posledních měsících se objevovaly zprávy o možném prodeji této stanice. Informace o možném prodeji potvrdila serveru DigiZone i její majitelka Eva Stejskalová, která ale dlouho nechtěla být konkrétnější. Až v souvislosti s chystanou oslavou pěti let od zahájení vysílání se rozhodla být sdílnější. Zájemců o vstup do RegionálníTelevize.cz je několik a věřím, že v řádů dnů až týdnů bude jasno. Mně jde zejména o potenciál rozvoje a ten vidím u dvou z nich. Věřím, že na večírku již nového partnera představím, uvedla pro DigiZone Stejskalová.

Eva Stejskalová chce svého nového obchodního partnera představit na narozeninovém večírku k pěti letům RegionálníTelevize.cz.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).