Hlavní navigace

Regionálnítelevize CZ rozjela reklamní kampaň související s přelaďováním

„Říkat, že nás může sledovat více diváků, nestačí. Regionalnitelevize.cz jde divákům v kampani naproti, pomáhá jim,“ uvedla šéfka televize Eva Stejskalová.
Lukáš Polák 15. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel Regionálnítelevize CZ, stejnojmenná společnost, za níž stojí Eva Stejskalová, rozjela velkou kampaň související se startem této stanice v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací a jejím přechodem z normy MPEG-2 do MPEG-4/AVC na satelitu Astra 3B, pozice 23,5 stupně východně. Kampaň probíhá po celé České republice, a to ve spolupráci se společností Railreklam, která provozuje plochy na vlakových nádražích a ve vlacích. Provozovatel stanice si pronajal celkem 80 reklamních ploch zejména v krajských městech.

CIF20

ČTĚTE TAKÉ: Regionálnítelevize CZ spustila lokální verzi pro jižní Čechy

Řada přijímačů ladí nové programy automaticky, v mnoha případech je ale potřeba tento úkon provést ručně, uvedla ředitelka televize Eva Stejskalová. Podle Stejskalové je rozšíření možnosti příjmu televizní stanice bez informační kampaně pouze virtuální. Říkat, že nás může sledovat více diváků, nestačí. Regionalnitelevize.cz jde divákům v kampani naproti, pomáhá jim. A také dává současným i potenciálním klientům najevo, že na zvýšení reálné sledovanosti pracuje na 100 %. Stanice je dostupná i v nabídkách kabelových operátorů.