Hlavní navigace

Regionálnítele­vize.cz zveřejnila informace o sledovanosti

Jan Brychta

Stanice oslavila na začátku dubna čtvrté výročí od zahájení vysílání a zároveň první čtvrtletí své účasti v peoplemetrovém měření.

Doba čtení: 1 minuta

Regionalnitelevize.cz tak dokáže díky zapojení do peoplemetrového panelu určit nejen sledovanost konkrétních pořadů, ale i reklamních spotů a dalších inzertních formátů. Eva Stejskalová, majitelka a ředitelka Regionalnitelevize.cz, si účast v měření pochvaluje. Disponujeme informacemi o naší sledovanosti ve stejném detailu jako ostatní televize. Jinými slovy: po formální stránce jsme zcela standardní a transparentní, to zdůrazňuji, televizní stanice. A dále zůstáváme mírnými optimisty i co se úrovně sledovanosti týče – například v cílové skupině mužů starších patnácti let jsme se v odpoledním čase od čtrnácti do osmnácti hodin, což je mimochodem z pohledu sledovanosti prime time regionálních televizí, několikrát přehoupli svým podílem na sledovanosti přes 0,1 procenta, zdůraznila Stejskalová.

ČTĚTE TAKÉ: Jsme rádi, že jsme vyvolali diskusi o roli ČT, říká šéfka regionalnitelevize.cz

Regionalnitelevize.cz se věnuje regionálnímu zpravodajství z moravských, českých a slezských regionů. Je distribuována prostřednictvím satelitu, pozemního digitálního vysílání a kabelových nebo IPTV provozovatelů.


Autor: Čestmír Polák

Eva Stejskalová, ředitelka Regionalnitelevize.cz

Našli jste v článku chybu?