Hlavní navigace

Reportér Filip Horký opouští po více než pěti letech Českou televizi

Lukáš Polák

Horký nastoupil do České televize v únoru 2010 původně jako sportovní a fotbalový reportér a na této pozici vydržel přesně tři roky. Poté se stal redaktorem zpravodajství.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Reportér a novinář Filip Horký končí po pěti letech v České televizi. Horký to oznámil svým odběratelům na sociálních sítích Facebook a Twitter. Po více než pěti letech končím v ČT. Bylo to úžasné období s největšími profesionály, od kterých byla radost se učit. Děkuji Ti ČT24! Byla a budeš i nadále mou srdcovou záležitostí, napsal Horký. Posledním působištěm Filipa Horkého byla na Kavčích horách ranní zpravodajsko-publicistická relace Studio 6. Pravděpodobně nejcitelnějším odchodem pro zpravodajství České televize bylo v posledních letech rozpuštění původního týmu Událostí, komentářů v čele s Martinem Veselovským a Danielou Drtinou, kteří rozjeli projekt DVTV.

BRAND Vasky

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize přichází s novou podobou Událostí, komentářů. Budou virtuální

Horký nastoupil do České televize v únoru 2010 původně jako sportovní a fotbalový reportér a na této pozici vydržel přesně tři roky. Poté se stal redaktorem zpravodajství a stal se cennou posilou zejména pro tematický kanál ČT 24. Na svůj relativně mladý věk, bylo mu 24 let, měl velký politický a společenský rozhled. Jde čistě o naší nesmírně gentlemanskou domluvu s vedením zpravodajství. Rozhodně nejde o nějaké neshody. Není v tom ani zajímavější nabídka odjinud. Peníze pro mě nejsou klíčovým parametrem pro rozhodování. V současné době jde jednoduše o nejlepší variantu. Jsem moc rád, že jsme se na ní takto shodli. ČT24 nadále zůstává mou srdcovou záležitostí, uvedl pro DigiZone.cz Horký.